Настя Каменських часто демонструє форми і захоплює впевненістю. Однак не всі користувачі соціальних мереж приймають відверті фото. Один з останніх кадрів викликав неоднозначну реакцію.

Каменських, фото, відео, Instagram, дружина потапа, вагітна
Купальник врізався в інтимне місце: Настя Каменських спантеличила знімком

"Я вірю в те, що все в світі - це енергія. А кожна людина живе на своїй власній частоті енергетичних хвиль. І для того, щоб жити так, як мрієш, потрібно налаштуватися на енергетичну частоту тієї реальності, яку ми хочемо.

Дружина Миколи Тищенка приєдналася до Віа "Гре"

Спочатку ваші мрії будуть збуватися на тонкому енергетичному рівні - тобто на рівні думок..."- розмірковувала Каменських під кадром.

"Після такої фото запрацюють тільки нижні чакри", "Спасибі, Анастасія. Так, це дуже вірно, якщо кожен з нас хоч трохи буде налаштований на вібрацію любові. Все зміниться і тільки на краще. Хороші фотографії. Ви тут справжня і жіночна... Любові вам", "Знаєте, хлопці?! Я вже іншого і не очікую від Насті. Далі чекаю зовсім роздягненою, потім роздягнена і не одна, і скоро Відео для дорослих. Якось так"- коментують користувачі.

Злата Огневич виступить у Києві: концерт на 100 осіб

Нагадаємо, раніше бєремічна Настя Каменських знайшла спосіб прикрити животик - його все одно видно.

Дивись відео Насті Каменських:

Також читай про те, що публіці відомо, як колишня гімнастка Ляйсан Утяшева підкорила Павла Волю з Камеді клаб. Вони одружуються з 2012 року, і їхня любов, здається, тільки розквітає. Паралельно кожен з них продовжує займатися улюбленою справою. Ляйсан Утяшева в соціальних мережах часто розповідає про здоровий спосіб життя, якого і сама намагається дотримуватися. Екс-спортсменка пробує різні дієти і ділиться ефективними вправами з користувачами. Але нещодавно увагу глядачів привернуло неоднозначні кадри. Дружина Павла Волі з Comedy Club спантеличила відео-легінси врізалися в інтимне місце.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою