Лера Кудрявцева, російська телеведуча дала інтерв'ю Ксенії Собчак на її каналі на YouTube. Крім недавніх подій в житті, Лера Кудрявцева згадала, що сталося в її молодості. Виявляється, телеведуча вийшла заміж, але сучасним мірками, дуже рано - в 18 років, і довелося це зробити тому, що вона завагітніла.

Пам'ятаєш дівчинку з «Блакитної лагуни»? Поглянь на неї 40 років — навіть час непідвладне над справжньою красою (ФОТО)

"Я була вагітна, у мене вже було пузіко. Весілля було в Сергієвому Посаді, в їдальні. На ті часи, вона була непогана. Це було кафе-їдальня, там було небагато людей. Але зараз я все не дуже пам'ятаю...",- розповіла Лера Кудрявцева Ксенії Собчак.

Відзначимо, що багато коментаторів на YouTube відреагували на переглянуте інтерв'ю неоднозначно. Ось що писали користувачі Мережі: «у Лери квартира» багата " як в цьому можна жити. Краще вже Ікея, ніж все це», «шкода не розкрита тема "бороди" Лазарєва... Лера відмінно відпрацювала це прикриття», «Лера не тільки скринька з секретом, ще й з «бородою», «Ну і колгосп, на інтерв'ю потрібно вести себе якось більш презентабельно, не матюкатися через пропозицію. Слухати неможливо. Коли беруть інтерв'ю у голлівудських знаменитостей такого не почуєш. Рівень наших "зірок" ринок 90-х".

У подружжя не було фотографій з весілля, але правнуки влаштували їм весільну фотосесію 60 років (ФОТО)

Також раніше ми повідомляли, що Оскар Кучера з Лерою Кудрявцевою три роки разом вели програму» зірки зійшлися", і кажуть, що дякую такому дуету програма стала досить успішною. Однак незабаром стало відомо, що Оскар Кучера покидає проект.

Пам'ятаєш актрису «Чудового століття», яка зіграла Ізабеллу Фортуну? Подивися, як вона виглядає через роки (ФОТО)

Його зникнення з шоу спричинило безліч домислів, нібито сталася серйозна сварка між ведучими. Але, щоб припинити чутки, Оскар Кучера вирішив прокоментувати свій відхід: «ми занадто різні з цією програмою, і життєві цінності у нас теж різні, розійшлися ми полюбовно, і я дуже вдячний продюсерам "зірок" за те, що терпіли мою інтелігентність стільки часу. Але всьому колись настає межа!».

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою