Народний депутат Кіра Рудик зізналася, що більше не самотня. У програмі "Викриття" на телеканалі LIVE лідер партії "Голос" детально розповіла про свого нового чоловіка. Зокрема, блявкап заявила, що її коханий не з політичного кола, і навіть не публічна людина.

“Моє серце не вільне, але я поки що не готова про це говорити публічно. Ми не живемо разом, і у нас є можливість розтягнути квітково-цукерковий період, через мою роботу та велике навантаження. Він надійний, і дуже розумний. Мені надзвичайно цікаво з ним. Коли ми разом і спілкуємось, час пролітає дуже швидко. І я кожного разу, коли чую історії про його досягнення, завжди: о , вау, о так можна було. Це дуже надихає”, - поділилась Кіра Рудик.

Варто відзначити, що зазвичай, на вихідних пара проводить час удвох, якщо в депутатки не заплановані на цей час робочі справи. Полюбляють відпочинок у малолюдних місцях, аби не потрапити на шпальта українських таблоїдів.

Дивіться програму "Викриття" щоп'ятниці на телеканалі LIVE.

А що ти думаєш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що одна з найвпливовіших жінок України Кіра Рудик проживає в триповерховому будинку в серці міста. Будинок яскраво-жовтого кольору знаходиться в приватному секторі на Батиєвій горі, поруч з центральним залізничним вокзалом. У внутрішньому дворі вона облаштувала затишний садок.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою