У вересні 2021 року телеведуча Маша Єфросиніна та співачка Оля Полякова запустили на YouTube-каналі спільного шоу "Дорослі дівчатка", де обговорюють вічні жіночі теми. Зазначимо, що відразу після першого випуску програма стала мегапопулярною. Так, сьогодні, 3 квітня, Оля Полякова та Маша Єфросиніна знову зустрілися у студії.

«Страхи, комплекси, вік. Теми у нас на цих зйомках #Дорослі Дівчата - обборжаться 🙄» - іронічно зауважила Маша Єфросиніна.

Зазначимо, що для запису нового випуску на тему віку обидві ведучі вибрали яскраве та стильне вбрання. 43-річна Маша Єфросиніна з'явилася в ефектній напівпрозорій блузі з пір'ям шоколадного кольору та бежевих штанах із защипами. Трохи згодом вона змінила блузу на сорочку з леопардовим принтом.

Маша Єфросиніна

44-річна Оля Полякова постала в ефектній смугастій сукні.

Маша Єфросиніна та Оля Полякова

В Сети тут же отреагировали: «Дві чарівних красуні 😍», «Ви прекрасні) обожнюю дивитись «Дорослі дівчатка» І завжди про щось думаю - в той же день на ютубі з‘являється ваше відео з цієї теми)», «Можна наступну тему: як так виглядати як ви?))», «В 30 би виглядати як ви в 40😍», «Вы шикарны как и шоу», «Ну Красавиця, ну красавиця, так мені нравиться!»,- пишут в комментариях. А что ты скажешь по этому поводу?

Нагадаємо, що фіналістка "МайстерШеф-5" та учасниця "МайстерШеф. Битва сезонів" 42-річна Катерина Велика завжди носить яскраві та креативні вбрання, в яких виглядає набагато молодше за свої роки. Розкриваємо секрети молодості Великої .

Дивись випуск "Дорослі дівчатка" з Машею Єфросініною та Олею Поляковою:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою