На своїй сторінці в Instagram телеведуча та актриса Лілія Ребрик регулярно розміщує фотографії та відео, на яких демонструє свої стильні вбрання. Так, ми вже розповідали, які образи підбирають для Лілії Ребрик професійні стилісти з телеканалу «ДІМ» (фото) , а тепер хочемо звернути увагу на аутфіт, який справив враження не лише на зіркових колег, а й на величезну аудиторію шанувальників.

Так, днями знаменитість вирушила у робоче відрядження до Дніпропетровської області. У своєму мікроблозі Лілія оприлюднила фотографії, де позувала на тлі Дніпра у дуже незвичайному та яскравому вбранні. На ній був бузковий костюм брюки, який вона поєднувала з ніжно-блакитним плащем.

«Привіт від кольорової ведучої 🥰 з Дніпропетровщини🫶
А точніше- з Новомосковська 😳 (трохи дивно мені це зараз писати 🫠)», - підписала знімок Ребрик.

Одними з перших відреагували колеги: «Богиня!❤️», - написала Ольга Сумська, «Як гарно ❤️», - зауважила Оля Цибульська.

Подписчики так же не прошли мимо: «Вам дуже личать ці кольори, дивно,тому що місто з такою назвою, ще руки не дійшли перейменувати», «Мої улюблені кольори💜💙», «Ліля, шикарно виглядаєте.», «Таке класне поєднання кольорів!😍», «О Як Вам личить ці коляри : бузковий та ніжно блакитний 👌красуня 😍», «На Фото--Майбутня Різнокольорова Перемога!!Яка Скоро Розквітне Над Головою Кожного Українця💝💝💝💝», - писали в комментариях.

А що ти скажеш із цього приводу?

Нагадаємо, останнім часом на своїй сторінці в Instagram телеведуча Лілія Ребрик часто публікує фотографії, де позує у неймовірно стильних образах. Ми вже розповідали про стильний образ Ребрик із джинсами .

Дивись відео на тему:


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою