Незважаючи на популярність штучних ялинок, багато людей на Новий рік віддають перевагу живим красуням, але після декількох днів може виникнути проблема відпадання голок та втрати первозданного вигляду дерева. Для того, щоб довше насолоджуватися свіжістю та красою ялинки, Clutch зібрав кілька неочевидних лайфхаків, які можуть вас здивувати.

  1. Купляйте у місцевих продавців: Це дозволить вам підтримати місцевий бізнес та отримати свіжу сосну.
  2. Будьте обережними при транспортуванні: Доставляючи дерево додому, будьте обережні при прив'язуванні його до даху автомобіля. Після транспортування залиште ялинку пару годин на холоді, щоб вона могла відновити свою форму.
  3. Обріжте стовбур: Обрізайте декілька дюймів від основи стовбура для покращення всмоктування води та запобігання випаданню голок.
  4. Використайте спеціальний спрей: Обробляйте гілки антидесикантом або спеціальним спреєм для створення захисної воскової плівки, яка запобігає випаданню голок.
  5. Забезпечте підлив води: Розмістіть ялинку у підставці з водою та слідкуйте за рівнем води. Якщо вода пахне неприємно, замініть її.
  6. Оберіть прохолодне місце: Не ставте ялинку біля батареї, щоб уникнути швидкого випаровування води та висушування дерева.
  7. Додайте аспірин: Розчиніть аспірин у воді в підставці ялинки для продовження її життєвіддачі.
  8. Використовуйте світлодіодні гірлянди: Встановлюйте світлодіодні гірлянди, які менше виділяють тепла і не висушують дерево.

З цими порадами ваша ялинка залишиться свіжою та гарною протягом усього святкового сезону.

Раніше Clutch також писав, скільки українцям коштуватиме новорічна лісова красуня.

Також ми писали, що влада не витрачатиме гроші на головну ялинку України

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою