Гуманітарна організація Action Against Hunger (ACF), яка бореться з голодом та його причинами, почала збір даних для надання фінансової допомоги у місті Чернівці. Про це повідомили з Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА.

Action Against Hunger, активна у цій справі вже понад 40 років, розпочала приймання попередніх заявок на участь у програмі екстреної грошової допомоги у Чернівцях.

ACF реалізує проєкт із надання фінансової допомоги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які були змушені залишити райони активних бойових дій чи військових конфліктів та протягом останніх 30 днів переселилися до міста Чернівців чи Чернівецької територіальної громади.

Зазначається, що для подання заявки на фінансову допомогу необхідно заповнити онлайн-форму, надавши оригінали паспорта, ІПН, свідоцтва про народження дітей та довідку ВПО.

Для попередньої реєстрації заповніть онлайн-форму за посиланням https://enketo.actioncontrelafaim.org/x/WZf7ihCk

Важливо відзначити, що заповнення форми не є остаточною реєстрацією в програмі. Фахівці ACF зв'яжуться лише з тими, чиї заявки відповідають критеріям, та повідомлять про наступні кроки. Гаряча лінія: 0 800 40 08 84

Дані в процесі попередньої реєстрації будуть використовуватися Action Against Hunger для аналізу та перевірки відповідності критеріям програми. Організація суворо дотримується політики захисту даних та не передає особисту інформацію третім особам.

У рамках проєкту "Забезпечення невідкладної допомоги для підготовки постраждалих від військових дій громад до зими та підтримка мешканців звільнених територій" мешканці деяких регіонів отримають фінансову підтримку на оренду житла для ВПО.

Цей ініціативний крок став можливим завдяки зусиллям чеської гуманітарної організації "Людина у біді", яка отримує фінансову підтримку від Гуманітарного фонду для України.

Також Clutch повідомляв, що українці можуть отримати по 3000 грн до рук: як подати заявку на грошову допомогу.

Нагадаємо, що у Євросоюзі мають намір змінити правила надання статусу довгострокового резидента.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою