Багато пенсіонерів обирають Ощадбанк для отримання своїх виплат. Про це повідомила Ганна Прасол, голова Донецької філії Ощадбанку. Про це йдеться у статті порталу "На пенсії".

За словами представниці банку, навіть якщо термін дії пенсійної картки закінчиться до квітня 2022 року, Ощадбанк все одно продовжить здійснювати пенсійні виплати. Рахунок буде заблоковано лише за офіційного підтвердження смерті пенсіонера.

Прасол додала, що банк діє як агент, відповідальний за зарахування коштів на картки пенсіонерів, тоді як нарахування здійснює Пенсійний фонд України.

Прасол також зазначила, що при закінченні терміну картки власник має отримати нову картку, проте нарахування пенсії на рахунок продовжується, якщо ПФУ продовжує здійснювати нарахування коштів.

Ситуація поширюється на всіх клієнтів Ощадбанку, включаючи тих, хто мешкає на тимчасово окупованих територіях.

Банківський рахунок буде заблоковано лише при надходженні офіційної інформації від Пенсійного фонду про смерть пенсіонера, що спрямоване на запобігання шахрайським діям. У разі наявності коштів на карті пенсіонера, накопичених до моменту смерті, їх може одержати спадкоємець. Однак, якщо кошти надійшли після дати смерті, банк повертає їх до Пенсійного фонду України.

Ганна Прасол також нагадала, що Ощадбанк продовжив термін дії всіх карток, термін дії яких спливав з квітня 2022 року по 1 січня наступного 2024 року.

З 1 грудня 2023 року клієнтів державної фінансової установи "Ощадбанк" очікують зміни у тарифах за картками, пов'язаними з обслуговуванням рахунків. Банк нагадує клієнтам, що докладна інформація про тарифи доступна на офіційному сайті банку або у найближчому офісі.

Також Clutch повідомляв, що Ощадбанк підготував нововведення, які почнуть діяти з 1 грудня: що зміниться.

Нагадаємо, що українці можуть придбати продукти з вигодою до 50%, розплачуючись карткою "Ощадбанку".

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою