В Україні продовжиться спільна програма надання грошової допомоги багатодітним сім'ям, які проживають у прифронтових районах, спільно з ЮНІСЕФ (Дитячим фондом Організації Об'єднаних Націй). Ці виплати призначені як дорослих, так дітей. Про це йдеться у заяві прем'єр-міністра Дениса Шмигаля за підсумками засідання Кабінету міністрів.

Офіційний представник поділився: "Ми продовжуємо співпрацю з ЮНІСЕФ щодо підтримки українських сімей". Прем'єр-міністр уточнив, що програма поширюється на малозабезпечені багатодітні родини у восьми районах прифронтових Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей.

"Такі сім'ї отримуватимуть до 3600 грн на дорослого та 6600 грн на дитину протягом трьох місяців”, - зазначив прем'єр Шмигаль.

Він також висловив подяку міжнародним партнерам України за їхню участь у реалізації цієї важливої ​​програми.

ЮНІСЕФ розпочав широкомасштабну програму гуманітарної підтримки "Спільно" ("Спільно") після початку військової агресії РФ проти України. Ця програма забезпечує соціальні послуги та захист дітей та їх сімей.

Допомога у вигляді грошових виплат від ЮНІСЕФ надається пріоритетно сім'ям із трьома та більше дітьми, а також сім'ям, які виховують принаймні одну дитину з інвалідністю. Важливо відзначити, що влітку минулого року ЮНІСЕФ розширив допомогу всім сім'ям з дітьми, незалежно від регіону.

Сім'ї, які виховують трьох та більше дітей віком до 18 років, та сім'ї з дитиною-інвалідом до 18 років, можуть подати заявку на нарахування грошової допомоги на офіційному сайті register.unicef.org. Для тих, хто раніше вже подавав заявку та відповідає новим критеріям, повторна реєстрація не потрібна. Їхні дані будуть розглянуті. Раніше було оголошено, що у 2024 році ЮНІСЕФ виділить Україні 450 млн. доларів для підтримки прифронтових регіонів країни.

Нагадаємо, що буде з пенсіями на окупованих територіях України.

Так само ми повідомляли, як отримати допомогу на відновлення житла.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою