Проект INSPIRE націлений на надання фінансової допомоги найбільш уразливим верствам населення України. Провідну роль у реалізації програми належить Світовому банку, який надає позику у розмірі 1,2 мільярда доларів, повідомляє портал 24tv.ua.

Згідно з повідомленням, офіційно затверджено програму підтримки, під назвою "Інвестиції в соціальний захист для підвищення охоплення, стійкості та ефективності" (INSPIRE). Цей проект здійснюється за рахунок коштів, виділених із Цільового фонду з надання кредитної підтримки Україні (ADVANCE Ukraine), який підтримує уряд Японії.

Пакет допомоги включає фінансування 29 видів соціальних виплат для найуразливіших верств населення, які зіткнулися з руйнівними наслідками вторгнення Росії в Україну. Планується, що проект охопить майже 10 мільйонів українців під час максимальних потреб. Його метою є зміцнення спроможності українського уряду надавати соціальну підтримку бідним та вразливим верствам населення, особливо у критичний період, коли настає зима, і мільйони громадян потребують додаткової допомоги для оплати рахунків та обігріву своїх жител.

Передбачається, що пакет допомоги охоплюватиме різні категорії населення, включаючи осіб з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, прийомні та патронатні сім'ї, осіб, які потребують догляду, студентів професійних та вищих навчальних закладів, які отримують соціальні стипендії, а також громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи та торгівлі людьми.

Нагадаємо, що буде з пенсіями на окупованих територіях України.

Так само ми повідомляли, як отримати допомогу на відновлення житла.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою