Ще трохи - і багато українців почнуть ставити у своїх будинках головний символ свята Нового року. Але, перш ніж вбирати ялинку або сосну, важливо вибрати у вашому будинку ідеальне місце для новорічної красуні, щоб вона не висохла і не обсипалася. Про це попереджає Daily Express.

Фахівець із опалення, Джон Лоулесс, та експерт із різдвяних ялинок, Дімер Касс, надали кілька порад щодо догляду за деревами. Виявилося, що багато хто робить серйозну помилку, розміщуючи ялинку поряд з каміном або іншими джерелами тепла. Це може призвести до швидкої втрати голок через пересушування.

Різдвяна ялинка повинна займати центральне місце, але завжди уникайте розміщення поблизу джерел тепла, таких як радіатори опалення та каміни. У будинку з підігрівом підлоги відключіть його у зоні вашого дерева. Якщо ви не можете уникнути теплого місця, переконайтеся, що підставка або ящик постійно наповнюються водою, оскільки ялинка поглинає до двох літрів води на день, наголосив фахівець із опалення.

Важливо пам'ятати про кілька ключових моментів. Навіть при віддаленні від джерел тепла ялинка може зазнати ризику. Слідкуйте за температурним режимом.

Як і більшість інших рослин, різдвяні ялинки надають перевагу холодній воді, і немає такого поняття, як перезволоження, якщо ви не наповнюєте підставку щогодини, зауважив експерт з ялинок.

Не забувайте, що у кімнаті, де встановлено новорічне дерево, має бути достатньо вологості. Забезпечте це заздалегідь. Ідеальна зимова вологість у будинку становить від 45 до 50 відсотків, і це також ідеальний рівень вологості, який потрібний вашій ялинці.

Якщо повітря надто сухе, це може призвести до в'янення ялинки. У такому разі скористайтеся зволожувачем, щоб додати вологість повітря та допомогти вашій ялинці залишитися живою та свіжою до кінця святкового сезону, - додав фахівець із опалення.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою