Благодійний фонд "Мама Моя" активно підтримує жінок в Україні, які постраждали від воєнних дій і опинилися у скрутних обставинах. Він надає фінансову допомогу, консультації та контролює використання коштів. Згідно з інформацією Telegraf, фінансову підтримку можуть отримати шість категорій жінок, кожна з яких має можливість використовувати кошти на обмежений перелік товарів.

Серед жінок, які можуть отримати допомогу, включаються:

- Подружжя та/або діти, які втратили життя в зоні бойових дій.

- Подружжя та/або діти та/або батьки, оголошені померлими або визнані безвісно відсутніми через російську агресію.

- Чоловіки та/або діти та/або батьки, які служать в українських збройних силах, силах територіальної оборони чи добровільних угрупованнях у зоні бойових дій.

- Жінки, чиє житло було знищено чи пошкоджено через російську агресію.

- Жінки з чинною банківською карткою.

- Жінки, які надали згоду на обробку своїх персональних даних.

Для участі в програмі жінки повинні заповнити анкету, вказавши інформацію про себе, свою сім'ю та обставини, пов'язані з російською агресією.

Після схвалення заяви учасники отримають повідомлення та узгодять умови програми, отримавши картки. Кошти можна використовувати на продукти харчування (включаючи дитяче харчування), медикаменти, засоби гігієни (підгузки, памперси), побутову хімію та товари для дітей, включаючи розвиваючі ігри.

Важливо відзначити, що суворо заборонено витрачати кошти на алкоголь, тютюн та куріння. Також не можна використовувати допомогу для оплати участі в азартних іграх, а також переказувати гроші або надавати банківську картку третім особам. Для звітності учасники мають надати копію чека.

Нагадаємо, що переселенці можуть оформити грошову допомогу - як отримати.

Також ми повідомляли, що пенсіонери України зможуть отримати додаткову фінансову допомогу.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою