У 2024 році абітурієнти українських шкіл будуть допущені до вступу до ВНЗ на основі національного мультипредметного тесту (НМТ). Про це йдеться у матеріалі 24 каналу.

Наголошується, що обов'язковими предметами на національному мультипредметному тесті будуть українська мова, історія України та математика. Четвертий предмет тесту дозволять вибрати самостійно.

Національний мультипредметний тест (НМТ), що є спрощеною версією ЗНО, передбачає наявність специфічних навичок. Учасники цього 4-годинного "мозкового штурму" повинні бути добре підготовлені фізично та розумово. Складання мультитесту вимагає від учнів ефективного використання обмеженого часу для демонстрації своїх знань та вмінь. У рамках тесту їм доведеться зіткнутися з різноманітними типами завдань, включаючи відкриті відповіді, які потребують концентрації та креативності.

Навіть тим учням, які успішно освоїли матеріал та мають повні 12 балів, рекомендується обов'язково пройти тренування перед здаванням НМТ.

Школяр може готуватися до тесту самостійно. В інтернеті представлено безліч завдань, включаючи ті, що були в НМТ/ЗНО за попередні роки. Однак самостійна підготовка підходить не всім. Навіть для найстаріших і самостійних учнів може знадобитися допомога.

Для ефективної підготовки до тесту варто звернутися за допомогою до репетиторів. Досвідчені фахівці допоможуть зосередити увагу на ключових темах, виявлять слабкі місця, на які варто звернути увагу. Але варто пам'ятати, що послуги хорошого фахівця коштують недешево.

Ще один варіант – онлайн-курси. Перевага таких курсів полягає також у можливості адаптації занять під власний графік навчання, а також у відсутності потреби витрачати час на дорогу. Головне – обрати кваліфікованих спеціалістів.

Раніше Clutch повідомляв, що у січні Міністерство освіти України має намір озвучити умови прийому нових абітурієнтів до ВНЗ.

Нагадаємо, що в Україні змінюють освітню систему і впроваджуватимуть низку змін.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою