У Китаї, з ретельністю характерною для жителів цієї країни, стежать за кожною деталлю, щоб залучити щастя, багатство та успіх у свій будинок на наступний рік. Чому б і нам не скористатися кількома ефективними методами для залучення щастя у 2024 році? Про це пише ТСН.

Отже, що слід зробити, щоб весь рік у вашому будинку панували достаток, добробут та успіх.

  1. Чистота: За тиждень до новорічних свят проведіть генеральне прибирання. Це не просто акт охайності, а спроба задобрити Хазяїна Року – Дракона. Вважається, що благополуччя та успіх обходять стороною будинку, де панує безлад.

  2. Живі квіти: Китайці не обмежуються ліхтариками та гірляндами в прикрасі будинку. Вони стверджують, що у новорічну ніч у будинку обов'язково мають бути живі квіти. За уявленнями, квіти приносять щастя та здоров'я. Якщо у вас немає можливості або часу на придбання живих квітів, кімнатні рослини згодяться.

  3. Червоний колір: Обов'язково увімкніть червоний колір у прикраси будинку. Це можуть бути червоні ялинкові кулі, гірлянди, свічки, ліхтарі тощо. Червоний колір символізує успіх, надає сили реалізації заповітних мрій і заряджає позитивною енергією.

  4. Парність: Намагайтеся дотримуватися парності у всьому: парна кількість куль на ялинці, парна кількість предметів у подарунках. За китайським повір'ям парні числа обіцяють нескінченне багатство та злагоду.

  5. Різноманітність страв: Новорічний стіл у Китаї так само важливий, як і в Україні. Постарайтеся запропонувати якнайбільше страв, тоді рік обіцяє бути багатим, продуктивним та успішним. Вважається, що різноманітні овочі та фрукти, червоне м'ясо, пельмені, курка та качка залучать достаток та щастя у ваш будинок.

Ще Сlutch розкрив таємниці вічнозеленої красуні: 8 способів, як довше зберегти свіжість ялинки або сосни.

Також спеціалісти дали пораду, в яких місцях ні в якому разі не можна ставити ялинку.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою