Зима, новорічні свята та зимові перекушування для більшості українців не мислимі без мандаринів. Але, на жаль, далеко не всі куплені плоди виявляються смачними та соковитими. Як вибрати солодкий мандарин і не помилитися - розповідає ТСН.

Колір: Стиглий і солодкий мандарин повинен мати насичено оранжевий колір. Відтінки жовтого, зеленого або блідого кольору вказують на можливу кислотність плода.

Форма: Стиглий мандарин зазвичай наближається до ідеальної круглої форми.

Шкірка: У солодкого мандарину шкірка зазвичай не надто товста, на відміну від кислого, у якого вона може бути тонкою.

Вага: Солодкий мандарин буде важчим у руці, ніж незрілий, що є гарною ознакою.

Аромат: Приємний цитрусовий аромат свідчить про стиглість та соковитість плоду.

Відчуття при обмацуванні: Стиглий мандарин повинен бути м'яким і пружним, уникайте фруктів із надмірно м'якою або жорсткою текстурою.

Отже, для вибору смачного мандарину рекомендується надавати перевагу плодам інтенсивного оранжевого кольору. Мандарини з блідим, жовтим або зеленим відтінком, ймовірно, будуть менш солодкими. Також слід звернути увагу на товщину шкірки, приділяючи увагу, щоб вона не була надто товстою або надто тонкою для зручності очищення.

Однак, якщо ви все-таки купили кислі мандарини – не впадайте у відчай. З них можна приготувати найсмачніші лимонади, желе, цукати або додати їх до випічки для незабутнього аромату.

Також ми писали про фрукти, які зроблять вас стрункими.

Ще Clutch називав популярний фрукт, який містить безліч вітамінів.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою