Залізничний перевізник "Укрзалізниця" представив новий сервіс для військовослужбовців, який дозволяє їм замовляти квитки через портал, навіть якщо їх немає у загальному продажу. Ця ініціатива покликана покращити доступність та зручність отримання квитків у ситуаціях, коли військовим необхідно терміново поїхати, наприклад, у разі відряджень або поїздок на лікування. Про це повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

Спеціальна послуга доступна для 17 популярних поїздів, які часто використовуються військовими для переміщень до зон бойових дій та назад. Військовослужбовці можуть подати заявку на порталі за 6 годин до відправлення поїзда та викупити квиток у касі не пізніше ніж за 1 годину до відправлення.

Компанія "Укрзалізниця" обґрунтовує впровадження цієї послуги підвищеним попитом на квитки у передноворічний період з огляду на термінові потреби військовослужбовців. Крім того, "Укрзалізниця" відновлює швидкісний поїзд Інтерсіті+ №743 на маршруті Київ – Славське з 21 грудня, надаючи додаткові можливості для пасажирів.

Також варто зазначити, що з 10 грудня Укрзалізниця" збільшить вартість квитків на більшість міжнародних пасажирських рейсів у зв'язку з переглядом знижок для гармонізації цін:

- На маршруті Київ – Перемишль вартість проїзду у нічних поїздах збільшиться щонайменше на 3%.

- Рейс Одеса – Перемишль – Одеса подорожчає у діапазоні 37-49%.

- Вартість проїзду поїздом Київ – Варшава – Київ зросте на 72%.

Мандрівники, які оформили квиток до вказаної дати, матимуть змогу скористатися старими цінами. Компанія рекомендує пасажирам заздалегідь ознайомитись із оновленою структурою цін на квитки.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" запускає додаткові рейси на новорічні свята.

Також ми повідомляли, що "Укрзалізниця" здивувала новим дизайном плацткарних вагонів.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою