На своїй сторінці в Instagram 48-річна співачка Наталія Могилевська вирішила поділитися з шанувальниками відео, в якому демонструє свій натуральний вигляд без макіяжу та професійного укладання волосся. Зазвичай знаменита українська артистка постає перед публікою у чудовому вигляді, тому це відео привернуло увагу її шанувальників.

У ролику, створеному разом із візажистом, Могилевська з'являється на перших кадрах у яскравій худорлявості з принтом, без нанесеного макіяжу та з розпущеним волоссям. Наприкінці відео вона постає перед глядачами з новим укладанням та гарним макіяжем, який їй зробив майстер.

Артистка звернулася до своєї аудиторії із запитанням: "До чи після? Пишіть коментарі, що вам подобається?"

Прихильники не змусили на себе чекати і активно висловилися в коментарях, оцінивши роботу візажиста та наголосивши, що Могилевська виглядає розкішно як без макіяжу, так і з ним. Відзначають її красу та натуральність, висловлюючи своє кохання та захоплення в коментарях.

Варто зазначити, що ця ініціатива співачки також наголошує на важливості природної краси та самовираження, вносячи освіжаючий елемент в індустрію розваг, де образи часто підпорядковані стандартам краси. Наталія Могилевська стає яскравим прикладом артиста, який не боїться бути собою і надихає інших на ухвалення своєї унікальності.

Нагадаємо, що Наталя Могилевська відповіла на закиди хейтерів через "втечу" за кордон.

Також ми повідомляли, як виглядає заміський будинок Могилевської, де вона ховає свого таємного коханого

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою