На початку 2024 року відбудеться припинення зворотного руху Юпітера, що приносить всім знакам Зодіаку відчуття надії та впевненості. Овнам, Тельцям, Близнюкам та Козерогам надасться можливість змінити своє життя на краще та зміцнити зв'язки з близькими, пише "OBOZ.UA".

Астрологи розробили гороскоп на 2024 рік, який допоможе розібратися у майбутніх подіях. 1 січня Меркурій, який впливає на ідеї та плани, завершить свій зворотний рух у Стрільці, направляючи нас до нових цілей.

Овен

Наступного року у вас відкриється безліч можливостей для покращення духовного та фізичного стану. 14 лютого зустріч Марса з Плутоном у Водолії дасть вам сильний вплив на оточення, допомагаючи досягти поставленої мети. Знання своєї мети дозволить вам максимально використовувати цю потужну енергію.

Березень і квітень принесуть затемнення у вашому знаку, передвістя нового початку. Це світло зеленого світла від Всесвіту, яке закликає звільнитися від того, що гальмує, і почати новий розділ. У квітні зустріч Юпітера та Урана може принести несподівані фінансові вигоди.

Телець

У 2024 році Тельці будуть фокусуватися на роботі та досягненні цілей. Повернення Плутона до вашого кар'єрного будинку в січні підкреслить вашу репутацію та ставлення оточення до вас. Це чудова можливість досягти успіху на роботі і, можливо, отримати підвищення. У березні місячне затемнення дозволить переглянути розпорядок дня, підвищивши енергію та розкривши потенціал.

Квітень принесе зустріч Юпітера та Урана у вашому домі самовираження, заохочуючи вас показати світові, хто ви такі. Це чудовий час для початку нового проекту. Травень принесе потужне вирівнювання між Венерою та Юпітером у вашому знаку, потенційно покращуючи ваш фінансовий стан.

Близнюки

Готуйтеся до року, повного ідей та знань. Повернення Плутона у Водолію, ваш сусідній повітряний знак, приблизно 20 січня, передвістя великих змін у ваших пригодах, віруваннях, навчанні та самопізнанні. Якщо ви працюєте у сфері ЗМІ, ви отримаєте більшого впливу на суспільство.

Березень і квітень, можливо, принесуть місячні та сонячні затемнення, викликаючи нові пристрасні проєкти чи навіть романтичні інтереси. Нові друзі, які розділяють ваші інтереси, можуть з'явитися. До кінця травня Юпітер увійде у ваш знак, приносячи додаткову удачу та можливості для зростання.

Козоріг

Довгий період трансформації, викликаний Плутоном, завершиться 20 січня, приносячи полегшення у ваше життя. У березні зустріч Юпітера та Урана у вашій зоні любові, творчості та самовираження може призвести до чогось абсолютно нового та незвичайного у вашому житті.

У травні Венера приєднається до Юпітера в Тельці, приносячи романтику, цінність та достаток. Це може допомогти перетворити творчі ідеї на успішні та прибуткові проєкти. Можливо, ви подумаєте про створення сім'ї. У липні Марс та Уран об'єднаються в Тельці, приносячи натхнення та приплив енергії.

Ще астрологи називали чотири знаки, які стануть багатими у 2024 році.

Раніше Clutch також називав 5 знаків Зодіаку, яким посміхнеться успіх у грудні.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою