Під час повномасштабного вторгнення, співак Тамерлан з дуету "Тамерлан та Альона" брав активну участь у захисті України, вступивши до лав територіальної оборони та беручи участь у боях під Києвом. Дружина артиста, співачка Олена Омаргалієва, розповіла про те, що Тамерлан вивіз її та їхнього сина на захід України, після чого повернувся до Києва та негайно записався до Територіальної Оборони. Про це пише "Апостроф".

Також Альона поділилася спогадами, включаючи момент, коли вона запитала чоловіка, чи вміє він стріляти, та отримала відповідь, що він готовий навчитися. Тамерлан приєднався до ТрО, де брав активну участь у вигнанні окупантів із Києва. Сім'я повернулася, коли Київ було звільнено від ворожих сил.

За словами співачки, зараз Тамерлан продовжує свою військову діяльність, але конкретних деталей його участі вона не розкрила. Омаргалієва згадала, що чоловік почав поринати у тему розробки безпілотних літальних апаратів (БПЛА) для підтримки українських сил. Незважаючи на те, що вона не розкриває всіх деталей, вона наголосила, що Тамерлан активно допомагає країні в цей важкий період і робить свій внесок у наближення перемоги України.

Тамерлан також виконує завдання Сил Оборони України як добровольця. Раніше співак ділився своїм досвідом із перших днів служби, коли ледь не став жертвою кулі російського снайпера під час боїв під Києвом.

"Наші підбили 4 танки, вони базувалися на Капітанівці та поверталися туди. Один застряг, і вони почали бігти врозтіч. Ми знаходилися за 20 метрів. Люди не військові, не навчені, рвонули у бік траси та давай стріляти. Тоді в нас полетіли снайперські кулі. Потім ми вже зрозуміли, що коли йде колона танків, у них є підтримка снайперів на "зеленці". Тоді був мій перший день народження із чотирьох за весь час”, – розповідав музикант Славі Дьоміну.

Нагадаємо, що Наталя Могилевська показала, як виглядає без макіяжу.

Також ми повідомляли, що дружина Романа Сасанчина в сльозах розповіла, що її шлюб тріщить по швах.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою