6 грудня, в день Святого Миколая, дружина Володимира Остапчука поділилася у соціальних мережах дорогим подарунком, який отримала від свого чоловіка. Катерина Полтавська продемонструвала цінну обручку, вартість якої, без урахування знижки, становить майже 60 тисяч гривень. Про це пише "Апостроф".

У своїх Instagram Stories власниця подарунка поділилася фотографіями, на яких показала коробочку, знайдену вранці під подушкою, всередині якої лежало каблучка з жовтого золота з діамантами. "Чесно кажучи, так несподівано. І з розміром вгадав”, - написано у підписі до одного зі знімків, на якому Катерина демонструє свою нову прикрасу.

Мова йде про кільце з колекції The Diamond lines бренду SovaJewels, вартість якого на сайті марки нині складає 33 тисячі гривень (з урахуванням знижки). Звичайна вартість прикраси – 59 990 гривень.

Дівчина також розповіла, що натякнула на бажаний подарунок за кілька днів до свята. Вона поділилася листуванням, в якому відправила фотографію бажаного подарунка і нагадала коханому розмір свого пальця.

Катерина Полтавська – третя дружина Володимира Остапчука. Раніше вона вже отримувала від свого обранця дорогі подарунки, у тому числі прикрасу від відомого ювелірного бренду Cartier вартістю близько 2,5 тисячі доларів (понад 80 000 гривень), яким вона похвалилася у попередній Міжнародний жіночий день.

Першою дружиною Володимира Остапчука була Олена Войченко, з якою він має двох дітей. Потім він був одружений з юристом Христиною Гірником, з якою досі не вирішені питання щодо майна. Катерина та Володимир виховують свого сина, а також двох дітей від попередніх шлюбів.

Нагадаємо, що молода кохана Остапчука відкриває власний бізнес у самому центрі Києва.

Також ми повідомляли, що шанувальники емоційно відреагували на прогулянку Остапчука та Полтавської в одному зі столичних комплексів.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою