Придбавши автомобіль, кожен власник прагне, щоб транспортний засіб прослужив довго. Однак з часом машина піддається впливу різних факторів, і однією з найпоширеніших "хвороб" стає поява іржі на кузові. Це питання потребує вирішення на ранньому етапі, а запобігання корозії ще краще. Цікаво, що водії своїми діями іноді можуть спровокувати появу іржі. Про це пише "PRO Гроші".

Зокрема неправильне нанесення антикорозійного покриття може стати джерелом проблем. Багато власників автомобілів роблять спроби провести антикорозійну обробку самостійно, але не завжди правильно готують поверхню перед використанням покриття. Для ефективного зчеплення антикорозійного засобу поверхня має бути ретельно очищена від забруднень та іржі.

Також важливо приділити особливу увагу обробці автомобілів з ознаками корозії. Якщо наявність вогнищ корозії вже фіксовано, потрібна ретельна обробка поверхні, що знежирює, перед застосуванням антикорозійних засобів.

Вибір правильних антикорозійних засобів має також значення. Іноді водії воліють мастило та бітум, але для ефективного захисту транспорту краще вибрати спеціалізований антикор, не розбавляючи його розчинниками.

Обережність слід проявляти при використанні захисних пластикових деталей на кузові. Їх встановлення може призвести до накопичення вологи та бруду, що прискорить процес корозії.

Додаткові методи захисту включають застосування воску для автомобіля, нанесення вінілової плівки, але при цьому необхідно ретельно підготувати поверхню, щоб уникнути укладання під плівку бруду або слідів іржі.

Ігнорування проблеми також може стати фактором, що сприятиме розвитку корозії. Тому важливо регулярно оглядати автомобіль та негайно реагувати на виявлені ознаки іржі на кузові, щоб підтримувати його у хорошому стані протягом тривалого часу.

Нагадаємо, що в Україні вводять жорсткі покарання для водіїв.

Також ми повідомляли, як самостійно здати на права.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою