Українська співачка Надя Дорофєєва вражає своїх шанувальників новим треком під назвою "Хай пишуть", який вона присвятила своїм хейтерам та жовтій пресі. На своїх концертах вона неодноразово розповідала про те, як її обговорюють. Журналісти приписували їй вагітність, обговорювали розлучення з Володимиром Дантесом та весілля з Михайлом Кацуріним, а також висловлювали невтішні коментарі щодо її зовнішності. Про це пише "Уніан".

Вся ця хвиля негативу підштовхнула її до створення пісні-відповіді. В її словах звучить наступне: "А ми з тобою їх всіх залишимо, когось закенселять, хтось виживе, а ми своєю дорогою біжимо, тому всім бай бай бай".

"Це афірмація проти хейту. Включайте щоразу, коли хтось поливає вас брудом. Джерело натхнення – реальні коментарі та заголовки новин. Нехай пишуть – продовжуйте йти своїм шляхом”, - прокоментувала прем'єру Дорофєєва.

Таким чином, Надя Дорофєєва не тільки несе свою музичну естафету, а й сміливо стикається з критикою, перетворюючи негатив на джерело натхнення для творчості. Її новий трек стає своєрідною відповіддю на чутки та домисли, а позитивне послання у пісні може стати підтримкою для тих, хто стикається з подібними труднощами.

Таким чином, українська співачка Надя Дорофєєва знову в центрі уваги, представивши свою нову композицію "Хай пишуть", яку вона присвятила хейтерам та представникам жовтої преси. У цій пісні вона рішуче висловлює своє ставлення до тих, хто поширює негативні чутки та домисли про неї.

Дорофєєва неодноразово стикалася з інтригами навколо свого особистого життя, проте артистка вирішила відповісти на всі ці чутки творчим чином.

Надя Дорофєєва продовжує втілювати свою індивідуальність та талант у світі музики, долаючи труднощі та надихаючи своїх шанувальників на позитивні вчинки. Її творчість стає не тільки виразним мистецтвом, а й формою опору негативу у сучасній культурі.

Нагадаємо, що Дорофєєва та Кацурін показали, як виглядає ідеальний "сімейний" образ.

Також ми повідомляли, що Макс Барських зробив пропозицію "руки та серця" Наді Дорофєєвій.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою