Для тих, хто проживає у квартирі, ставка на повноцінну ялинку у грудні може бути непростим завданням, пише "Homes & Gardens".

При дотриманні певних порад можна успішно розмістити компактне ялинкове деревце. Купівля невеликої ялинки є очевидним рішенням, але також важливо вибрати правильне місце для її розміщення, що також сприяє залученню затишку та успіху до будинку.

Вибір практичного, але візуально привабливого розташування

Перш ніж вибрати ялинку, визначтеся з місцем для неї. Багато хто здійснює покупку, потім стикається з проблемою пошуку потрібного місця. Важливо, щоб розташування було практичним, але привабливим, щоб ялинка не заважала повсякденним справам і не займала самий кут кімнати. Переконайтеся, що ви все ще можете вільно переміщатися, і меблі виконують свою функцію.

Переосмисліть розміщення меблів

Ретельно оцініть свою кімнату. Можливо, перестановка меблів допоможе звільнити місце, щоб створити достатній простір навколо ялинки, не заважаючи членам сім'ї та гостям.

Виконайте виміри

Обов'язково заміряйте місце, де плануєте розмістити новорічну ялинку. Висота тут важливіша за ширину. Врахуйте верхівку ялинки та не забудьте виділити місце для неї. Зверніть увагу на варіанти дерев, які не займають багато місця, якщо простір обмежений.

Збільште висоту, зберігаючи простір

Вибір невеликої ялинки та додавання їй висоти, встановивши її на присутні меблі в кімнаті, – відмінне рішення. Таким чином, ви виділяєте дерево, воно не губиться в просторі й не виглядає пригнічено, стоячи в кутку, оточеному підлогою.

Зберігайте свій стиль, але будьте стриманими

Ще один спосіб уникнути перевантаженості невеликого простору – мінімалістичний декор. Додайте кілька прикрас чи залиште ялинку з гірляндами, щоб створити чарівне відчуття без надлишку візуального хаосу. Якщо віддаєте перевагу більш насиченому стилю, виявите фантазію у кольорах, візерунках, формах та вогниках. Однак уникайте надмірності новорічних іграшок, щоб зберегти затишок у вашому будинку. Акцентуйте яскраві кольори або оберіть монохромну прикрасу, і успіх з вами пробуде до кінця 2024 року.

Також ми розповідали, як правильно вибрати сосну.

Ще Clutch публікував календар вихідних та державних свят.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою