Актриса Ірма Вітовська, відома своєю головною роллю в популярному серіалі "Леся+Рома", розкрила незвичайні сімейні узи зі співачкою Тіною Кароль. Ця історія сімейних зв'язків, що розплітаються у світі шоу-бізнесу, набуває ще більшого інтересу, враховуючи, що брат Тіни Кароль, Станіслав Ліберман, об'єднав свою долю з Наталією, сестрою Ірми Вітовської. Про це повідомляє "Уніан".

В інтерв'ю з Аліною Доротюк актриса поділилася, що, незважаючи на свої сімейні зв'язки, вони мають дуже мало часу для справжнього спілкування. Зустрічі відбуваються лише на рідкісних сімейних подіях.

Вітовська наголосила, що сучасні реалії шоу-бізнесу ускладнюють повноцінне спілкування. Однак сімейні посиденьки на фоні інтенсивних графіків обох артисток додають цій історії нотку унікальності та значущості у їхньому житті.

"У нас просто немає часу, щоб налагоджувати міцні родинні стосунки. Особливо у неї, адже шоу-бізнес вимагає багато часу та місцевої свободи. Але так, бувають сімейні заходи, де ми іноді зустрічаємось. Це трапляється вкрай рідко", – розповіла Вітовська.

Стало відомо, що брат Тіни Кароль, Станіслав Ліберман, одружився з Наталією, яка є сестрою Ірми Вітовської. Співачка сама розповідала про це ще у 2018 році, згадуючи, як усією родиною вони прийшли просити руки Наталії.

"Пам'ятаю, як ми сватали їх. Усією сім'єю прийшли просити руки Наталії, сестри Ірми для Стасика, мого брата. Усією сім'єю ми прийшли з проханням, щоб вони погодилися віддати свою квіточку”, – ділиться спогадами Кароль.

Нагадаємо, що стало відомо, скільки беруть Лобода, Кароль і Полякова за виступи на новорічних корпоративах.

Також ми повідомляли, що Тіна Кароль зізналася, скільки коштує її цибуля щодня.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою