Українці, які опинилися у скрутній життєвій ситуації, можуть подати заявку на нову фінансову допомогу від Норвезької ради у справах біженців, яка видаватиметься в Україні. Про це повідомляє "Тo4ka.fun".

З початку цієї п'ятниці Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) відкриває приймання заявок на отримання багатоцільової фінансової підтримки.

Оскільки фінансування організації обмежене, вона не зможе допомогти всім заявникам, але докладе зусиль, щоб допомогти тим, хто найбільше потребує. Критерії вразливості потенційних одержувачів фінансової допомоги включають тих, хто знаходиться близько до лінії фронту, які страждали від недавніх подій і проживають поза контролем українського уряду.

Також на отримання фінансової допомоги можуть претендувати вимушено переміщені особи, які змушені були залишити свої будинки.

Сім'ї можуть отримати фінансову підтримку лише у разі перебування на території України та відсутності раніше одержаної фінансової допомоги.

Як подати заявку на фінансову допомогу?

Перед початком подання заявки переконайтеся, що функцію GPS увімкнено на Вашому пристрої.

Місцеперебування перевірятиметься в процесі, тому заявку без коректної геолокації не буде прийнято.

У деяких випадках може знадобитися надання додаткової інформації (наприклад, ІПН), щоб виключити подвійне отримання допомоги від інших гуманітарних організацій.

Використання такої інформації захищене угодою про конфіденційність даних. У разі успішної заявки на фінансову допомогу ваші банківські дані будуть передані фінансовим установам, таким як Raiffeisen Bank, RedRose або Moneygram для проведення грошового переказу.

Кожна людина може подати лише одну заявку.

Будь ласка, переконайтеся, що перша заявка не містить помилок.

Приймання заявок на фінансову допомогу розпочнеться у п'ятницю, 9 лютого, о 9:00 та завершиться у понеділок, 19 лютого, о 17:00.

Нагадаємо, що стало відомо, які компенсації виплачуватимуть українцям у 2024 році.

Також ми повідомляли, що розпочався прийом заявок на грошову допомогу.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою