Запрошення зареєструватися на нову грошову допомогу у розмірі 3600 гривень щомісяця протягом трьох місяців поспіль отримали українці, які опинилися у важкій життєвій ситуації. Про це пише "Тo4ka.fun".

Благодійний фонд "Право на захист", у рамках Консорціуму Реагування внутрішньо переміщеним особам та населенню, що постраждав від військових дій, у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській та Харківській областях, надає цю фінансову допомогу.

Сума допомоги складає 3600 гривень на особу на місяць та охоплює період у три місяці. Грошова допомога виплачуватиметься одноразово, одразу за три місяці, кожному члену домогосподарства, на його банківський рахунок.

Кошти для неповнолітніх та інвалідів/недієздатних осіб одержують їхні офіційні представники.

Подати заявку можуть вразливі категорії населення з доходом не вище 6318 гривень на члена сім'ї, які не отримували багатоцільову грошову допомогу у 2022–2024 роках. належать до певних категорій населення.

Для реєстрації потрібна присутність всіх членів сім'ї та наявність наступних документів: паспорт громадянина України або закордонний паспорт, податковий номер усіх членів домогосподарства, свідоцтво про народження дітей (для дітей віком до 14 років), IBAN картки українського банку для отримання виплат.

Особистий гривневий рахунок має бути відкритий у будь-якому банку України та бути дійсним ще не менше пів року з можливістю приймати перекази. Переказ на банківський рахунок є єдиним можливим способом отримання допомоги.

Для отримання додаткової інформації про виїзди мобільних груп та пункти реєстрації звертайтесь на гарячу лінію 0800750104 (у будні) або стежте за інформацією в чат-боті.

Нагадаємо, що стало відомо, які компенсації виплачуватимуть українцям у 2024 році.

Також ми повідомляли, що розпочався прийом заявок на грошову допомогу.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою