Нідерланди планують запровадити персональний внесок для працюючих українців, який включатиме оплату за воду, газ, електроенергію та харчування. Про це повідомляє "Укрінформ".

Уряд Нідерландів має намір припинити надання безплатних умов проживання українцям, які знайшли роботу у цій західноєвропейській країні.

Державний секретар Нідерландів Ерік ван дер Бург представив таку ініціативу у місцевому парламенті. Передбачається запровадження внеску у розмірі 105 євро для оплати комунальних послуг: електрики, води та газу.

Українці, які отримують харчування за місцем проживання, також будуть зобов'язані вносити додаткові 242 євро, що спричинить загальну суму внеску понад €350.

Окрім цього, розглядається питання про стягнення плати за оренду житла в українських біженців. Зазначається, що в Нідерландах діє система обов'язкового медичного страхування, проте біженці з України поки що не примушуватимуться до його отримання.

Ерік ван дер Бург наголосив, що правила мають бути однаковими для всіх, хто проживає та працює в Нідерландах.

Нагадаємо, що для біженців з України, які не є її громадянами, закінчився термін тимчасового захисту в Нідерландах і до 1 квітня їм необхідно звернутися до нідерландського уряду із запитом про надання міжнародного притулку.

Нагадаємо, що Польща збільшить зарплати для українських біженців.

Також ми повідомляли, що ще одна країна ЄС виселяє українських біженців із притулків.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою