Грошове дерево, яке часто асоціюється з багатством і достатком, стає невіднятнимм атрибутом багатьох будинків. Воно може бути як подарунком, так і придбанням для власного будинку. Про це пишуть "ПроГроші".

Однак володіння цією рослиною – лише перший крок. Для того, щоб воно приносило добробут, важливо встановити гармонійну взаємодію з ним.

Деякі люди стверджують, що грошове дерево "не спрацьовує" у їхніх будинках, не даючи жодних результатів. Однак така думка може бути оманливою. Рослини необхідні певні умови, щоб вона справді приносила користь своїм власникам.

Чому варто мати грошове дерево? Згідно з народними уявленнями, ця рослина здатна покращити добробут сім'ї, залучити гроші та очистити будинок від негативної енергії. Щобільше, воно асоціюється зі здоров'ям, оскільки широко використовується у народній медицині.

Щоб грошове дерево приносило користь, важливо створити йому відповідну атмосферу. Згідно з фен-шуєм, воно має розташовуватися на східній стороні будинку, біля яскравого джерела світла, поруч із червоними предметами або акваріумом. Червоний колір відіграє особливу роль, тому його наявність навколо рослини може посилити її енергію.

Догляд за грошовим деревом потребує уваги та турботи. Необхідно регулярно прибирати пил з листя та забезпечувати рослині достатню кількість світла. Крім того, важливо не перестаратися з поливом, щоб уникнути гниття коріння.

Всі зусилля, вкладені у догляд за грошовим деревом, виправдовуються його сприятливим впливом на домашню атмосферу та фінансове щастя.

Також астрологи назвали три знаки Зодіаку, для яких настане дуже складний період: буде проблема проблеми.

Ще астрологи називали чотири знаки, які стануть багатими у 2024 році.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою