Спати з мокрим волоссям може бути не тільки незручно, а й небезпечно для здоров'я. Тепла та волога середовище, яке утворюється навколо мокрого волосся на подушці, створює ідеальні умови для розвитку кліщів та бактерій. Це може призвести до різних проблем, зокрема алергічних реакцій, шкірних захворювань та інших неприємностей, пише Happy beds.

Згідно з опитуванням, проведеним виданням, більшість людей не приділяє достатньо уваги чистоті узголів'я ліжка. Це може призвести до того, що вони "ділять" своє спальне місце з кліщами та бактеріями. Щоб уникнути такої ситуації, рекомендується регулярно чистити постільну білизну та узголів'я ліжка, а також уникаємо спілкування з мокрою головою з ліжком.

Додатково, важливо зазначити, що розмноження пилових кліщів може бути особливо шкідливим для дітей. Дослідження показали, що у дітей до 12 місяців можуть виникати хрипи, а від 12 до 36 місяців може розвиватися астма через алергію на кліщів. Тому дотримання гігієнічних правил та ретельне висушування волосся перед сном є важливими для збереження здоров'я.

Як позбутися кліщів на узголів'ї:

  • Випрати білизну: Виконайте прання постільної білизни та інших текстильних предметів у гарячій воді. Кліщі не витримують високих температур, тому це може допомогти їх знищенню.
  • Пропилососити: Використовуйте пилосос з насадкою-щіткою для очищення узголів'я від пилу та кліщів. Потрібно уважно обробити всі поверхні та щілини.
  • Застосувати ультразвукові відлякувачі: Використовуйте ультразвукові відлякувачі для птахів, які можуть допомогти відлякувати кліщі від узголів'я.

Збільшіть вентиляцію та знизьте вологість у спальній кімнаті, оскільки це може знизити кількість кліщів.

Чим небезпечні кліщі

Кліщі можуть переносити різні хвороби, такі як лихоманка Лайма, енцефаліт та інші хвороби, які можуть бути передані людині через укуси.

У деяких людей укуси кліщів можуть викликати алергічну реакцію, що проявляється свербінням, покраснінням та набряканням шкіри.

Перебування кліщів на шкірі може спричинити дерматит, запалення шкіри, яке проявляється свербінням, покраснінням та подразненням.

Уразлива шкіра, пошкоджена у результаті укусів кліщів, може бути воротами для бактерій та інших патогенних мікроорганізмів, що може призвести до інфекцій.

Деякі види кліщів можуть виділяти токсини, які можуть спричинити токсикоз, який проявляється загальними симптомами, такими як головний біль, слабкість та запаморочення.

Також ми називали 5 модних предметів для дому, які вам точно не потрібні .

Раніше ми писали, що робити, якщо речі неприємно пахнуть після прання.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою