Найважливіше завдання макіяжу полягає у наданні свіжого та молодого вигляду, а також у вмінні приховати недоліки та виділити природну красу. Однак, іноді ми самі можемо зробити себе візуально старшими, якщо не вміємо правильно користуватися косметикою. Про це пише "Обозреватель".

Почнемо з тіней для повік із металевим блиском. Ці тіні можуть небажано підкреслювати зморшки навколо очей і надавати обличчю зайві роки. Натомість краще вибирати матові варіанти, які не будуть так акцентувати дрібні дефекти шкіри. Також варто звернути увагу на кремову текстуру, яка дозволить краще фіксувати макіяж та створити матовий ефект. Однак, слід уникати нанесення тіней пальцем, краще використовувати спеціальний пензель для більш рівномірного нанесення та природного результату.

Друга поширена помилка – вибір надто світлого консилера для зони під очима. Цей продукт може зайвий раз підкреслити зморшки та "гусячі лапки", що візуально додасть віку. Рекомендується вибирати консилер, що відповідає тону шкіри, та наносити його тонким шаром. Це дозволить приховати недоліки без зайвого акценту на зморшки. Крім того, додавання краплі консилера у внутрішній куточок ока допоможе зробити погляд більш відкритим та свіжим.

Третя помилка – недостатнє зволоження шкіри та відмова від використання праймера. З віком шкіра стає більш сухою, тому важливо приділяти особливу увагу зволоженню. Зволожуючі інгредієнти, такі як гіалуронова кислота, повинні бути присутніми як у доглядовій, так і декоративній косметиці. Застосування праймера перед макіяжем допоможе створити захисний бар'єр між шкірою та косметикою, утримуючи вологу та запобігаючи скоченню макіяжу в зморшки. Це забезпечить більш довговічний та свіжий вигляд макіяжу протягом усього дня.

Важливо пам'ятати, що макіяж має бути не лише гарним, а й доглянутим. Регулярний догляд за шкірою обличчя, правильний вибір косметики та вміння використовувати її відповідно до особливостей шкіри допоможуть виглядати молодшою ​​та свіжішою.

Раніше ми писали про те, як перетворити вії за допомогою простої палички.

Також ми повідомляли, що косметологи назвали найчастіші помилки у ранковому макіяжі.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою