Високий артеріальний тиск, відомий також як гіпертонія, виникає, коли кров занадто сильно тисне на стінки судин, що може призвести до пошкодження судин та органів. Про це пише Eatingwell.

Важливо стежити за своїм раціоном, щоб зменшити тиск. Особливу увагу слід приділити овочам, фруктам, цілозерновим продуктам, нежирному білку та молочним продуктам з низьким вмістом жиру, обмежуючи споживання солі, червоного м'яса, солодощів та жирних продуктів.

Як напій для підтримки здорового тиску чай відмінно підходить. І серед різних видів чаю зелений чай має найбільшу кількість досліджень, які б підтверджували його позитивний вплив на кров'яний тиск. Метааналіз показує, що регулярне вживання зеленого чаю може знизити артеріальний тиск.

Зелений чай багатий на катехіни, тип антиоксидантів, які можуть поліпшити функцію судин і здоров'я серця. Дослідження показують, що можуть розширювати артерії, підвищувати рівень оксиду азоту (що сприяє розширенню судин) і знижувати окислювальний стрес і запалення.

Також помірний вміст кофеїну в зеленому чаї може тимчасово збільшити кровотік, що сприятливо позначається на серцево-судинній системі.

З інших новин про користь зеленого чаю варто відзначити його здатність знижувати запалення в організмі, що може бути корисним для запобігання хронічним захворюванням, таким як хвороби серця, гіпертонія, діабет і рак.

Також ми писали про найкорисніший продукт для всіх жінок: прибирає целюліт та допомагає спалювати жир.

Також Сlutch розповідав, які продукти вибирати для сніданку: убережуть від інфаркту та інсульту.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою