Хрещені батьки відіграють неймовірно важливу роль у житті дитини, оберігаючи її, спрямовуючи на правильний життєвий шлях та допомагаючи долати різні труднощі. Тому вибір хрещених слід робити дуже уважно, повідомляє LifeStyle 24.

Відповідно до традицій, дівчинка, якій ще не виповнилося 14 років, не може бути хрещеною матір'ю, а хлопець, якому немає 15 років, не може бути хрещеним батьком. Крім того, дитину не повинні хрестити ченці, подружжя або його батьки.

Хто не підходить для ролі хрещених батьків

Згідно з народними уявленнями, хрещеним батьком хлопчика не може бути неодружений, а хрещеною матір'ю дівчинки - незаміжня жінка, оскільки вважається, що вони принесуть дитині нещастя.

Однак ці уявлення не мають відношення до християнської віри і є лише забобонами. Церква закликає не вірити в такі забобони і наголошує на важливості того, щоб духовні наставники завжди були поряд з хрещеником або хрещеницею.

Кого ще краще не брати як хрещених батьків

З давніх-давен існує переконання, що вагітна жінка не може бути хрещеною матір'ю, оскільки вона нібито притягне до дитини нещастя і хвороби.

Проте церква стверджує, що це лише міф і рекомендує звертатися по пораду до священника у разі сумнівів. Під час церемонії хрещення важливо просто стежити за самопочуттям вагітної та допомагати їй, якщо їй стає важко тримати малюка на руках.

Раніше ми писали про 7 звичок, які роблять пари щасливими.

Також ми повідомляли, як підтримувати стосунки з чоловіком на відстані.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою