Лікарі-рентгенологи з Великобританії висловили своє несхвалення щодо оподаткування бюстгальтерів, називаючи його дискримінацією щодо жінок та вимагаючи звільнити цей предмет одягу від ПДВ. Про це повідомляє The Telegraph.

Члени Товариства рентгенологів виступили з такою заявою на своїй річній конференції, висловлюючи невдоволення запровадженням ПДВ на бюстгальтери та вважаючи це непропорційним впливом на жінок.

"Введення ПДВ на бюстгальтери має нерівний вплив на жінок", - стверджують лікарі.

Вони також відзначають, що жінки, що носили бюстгальтери з чашкою розміру D і вище, часто стикаються з болями в спині, напругою в плечах та шиї через велику вагу грудей.

Однак якісний бюстгальтер може знизити ці проблеми та зменшити час, проведений у лікарні через проблеми з опорно-руховим апаратом. Лікарі порівнюють бюстгальтери із менструальними засобами у своїй заяві.

Сучасна жінка не може уявити свій гардероб без бюстгальтера – цієї невіднятною деталлю. Проте всього сто років тому подібного не існувало, і жінки змушені були страждати у незручних корсетах.

Перший ліфчик був винайдений американкою Мері Фелпс Джейкобс, яка з'єднала дві носові хустинки тасьмою і назвала це "безупинним ліфчиком".

У 1914 році вона отримала патент на свій винахід. Ця ідея зародилася на звичайному зборі, коли дівчина задумалася про заміну незручного корсета – так народився перший ліфчик.

Також ми повідомляли, які 5 речей обов'язково має бути у гардеробі жінок.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою