Біль може бути ознакою порушення здоров'я, але не всі види болю однаково значущі. Деякі симптоми, однак, завжди вказують на серйозні проблеми та потребують негайного втручання, пише WebMD.

Слабкість або оніміння рук та ніг. Вони можуть свідчити про можливий інсульт, особливо якщо виявляються раптово або лише на одній стороні тіла. Інші ознаки інсульту включають запаморочення, порушення зору, проблеми з мовленням чи розумінням мови. Важливо негайно звернутися по допомогу.

Біль у грудях. Біль чи тиск у грудях може бути ознаками серцевого нападу чи інших серцевих проблем. Цей симптом часто супроводжується печінням, переповненням або стисненням у грудях, що поширюється болем у руках, шиї або плечах. Він потребує негайної медичної допомоги.

Чутливість та біль у задній частині гомілки. Це може бути ознакою тромбозу глибоких вен, особливо якщо супроводжується набряклістю та почервонінням. Це серйозний стан, який потребує уваги лікаря.

Кров у сечі. Це може бути ознакою інфекції сечових шляхів або, у більш серйозних випадках, раку сечового міхура або нирок. Негайно зверніться до лікаря для діагностики та лікування.

Хрипи. Вони можуть бути ознакою астми, пневмонії чи інших захворювань легень, які потребують медичного втручання.

Суїцидальні думки. Якщо у вас виникають такі думки, зверніться за допомогою до фахівця негайно. Існують лінії підтримки та медичні установи, де можна отримати допомогу та підтримку.

Неважливо, які симптоми ви відчуваєте, важливо звернутися за медичною допомогою за будь-якої підозри на серйозне захворювання.

Також лікарі назвали 7 способів знизити ризик розвитку раку.

Ще ми писали, як захиститися від цукрового діабету – рекомендації МОЗ.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою