Щосезону стилісти визначають основні кольори, які домінуватимуть у світі моди протягом пів року. Найчастіше fashion-індустрія не приносить багато нових відкриттів, особливо у сфері квітів, пише Fashion 24.

Дизайнери сконцентровані на певних базових чи яскравих відтінках, які будуть актуальними протягом короткого періоду. Однак також важливо визначити кольори, які вийшли з моди та можуть зіпсувати ваш образ. Їх може бути небагато, але варто пам'ятати, що застарілі кольори слід виключити з гардероба.

Не тільки несучасне вбрання удає сумне, а і його колір. Тому настійно рекомендуємо негайно позбутися застарілих квітів весни, які можуть зробити ваш вигляд застарілим.

Неонові відтінки

Усі кольори неону стоять на першому місці серед застарілих кольорів. Щоб кислотно-зелений або яскраво-жовтий не застаріли у вашому образі, рекомендуємо позбавитися одягу чи взуття в таких відтінках, які вже вийшли з моди.

Бірюзовий

Цей відтінок також відомий як колір морської хвилі. Синьо-зелені відтінки вже давно не в тренді. Бренди в основному віддають перевагу класичним і базовим кольорам, тому яскравого бірюзового слід позбутися.

Фіолетовий

Фіолетовий не входить до списку трендових кольорів, на відміну від лавандового, який іноді просочувався до нашого гардероба минулі сезони. Власникам яскравого фіолетового вбрання або масивних сумок слід позбутися їх, оскільки цей колір вже застарів.

Фуксія

Краще не використовувати цей колір у вбраннях. Якщо вам дуже хочеться подібного відтінку, вибирайте рожевий, хоч і він уже не є лідером серед популярних кольорів. Вбрання у фуксії приверне до вас увагу, але не додасть жодних переваг.

Також ми повідомляли, які 5 речей обов'язково має бути у гардеробі жінок.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою