Хочете ідеального макіяжу, який вигідно підкреслить вашу привабливість та закриє дрібні недоліки? Це бажання доступне кожній жінці. І необов'язково звертатися до дорогих візажистів, аби досягти професійних результатів. Експерт з краси Росіо Сорія поділилася в TikTok трьома унікальними прийомами, які зроблять ваш макіяж ще кращим.

Насправді існує кілька хитрощів, за допомогою яких можна досягти дивовижного ефекту. У відеоролику, переглянутому більш ніж 96 тисячами людей, Сорія представила три нестандартні, але вкрай ефективні методи покращення макіяжу.

Гоління

Перша порада від Сорії полягає у використанні спеціальної маленької бритви для обличчя. Експерт показала, як наносити олію на шкіру та видалити зайві волоски, роблячи це вже протягом 10 років. Цей лайфхак стане справжнім порятунком, якщо вам знайоме нерівномірне нанесення тональної основи.

Плями від тіней

Часто при нанесенні тіней виникають проблеми з їх розсипанням та появою плям під очима. Жінки зазвичай намагаються виправити ситуацію за допомогою серветок та ватяних паличок, але лише розмазують продукт. Експерт радить просто використовувати консилер під очима після завершення макіяжу очей.

Фіксація

Особливо влітку багато жінок стикаються з проблемою "плавлення" макіяжу та його втратою привабливого вигляду. Але Сорія має рішення. Просто після завершення макіяжу використовуйте спрей для фіксації та закріпіть його пудрою. Так ваш макіяж збережеться неперевершеним весь день.

Раніше ми писали про те, як перетворити вії за допомогою простої палички.

Також ми повідомляли, що косметологи назвали найчастіші помилки у ранковому макіяжі.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою