Взаємодія з грубістю та хамством вимагає розумної та тактовної реакції. Існують певні висловлювання, які допомагають підтримати власну гідність та адекватно відповісти на подібну поведінку, пише Hack Spirit.

"Дякую за ваш відгук. Я ціную ваш погляд" - Це одна з ефективних стратегій при зіткненні з грубістю або засудженням. Прояв доброти може застати людину зненацька і спонукати її переглянути свою поведінку.

"Здається, у нас різні погляди на це, і це нормально" - Цей підхід дозволяє висловити повагу до різних думок та уникнути суперечки.

"Звучить так, ніби ви кажете..." - Відображення слів співрозмовника допомагає показати, що ви уважно слухаєте, а також змушує його переосмислити свої слова.

"Мені не подобається, як ви зі мною розмовляєте" - Важливо відстоювати свої кордони і показати, що не терпітимете неповажне звернення.

Гумор - використання гумору може розрядити напружену ситуацію і змінити її хід на краще.

"Не могли б ви пояснити, що ви мали на увазі" - Це питання сприяє ясній комунікації і натякає на те, що початковий коментар був неоднозначно сприйнятий.

"Здається, у вас важкий день" - Прояв емпатії допомагає зрозуміти, що грубість часто пов'язана з особистими проблемами співрозмовника, а не з вашою поведінкою.

Раніше психологи назвали 8 ознак, що чоловік хоче кинути вас.

Також ми повідомляли основні засади здорових стосунків у парі.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою