До 1 липня 2024 року громадянам, які відповідають певним критеріям, слід звернутися за продовженням житлових субсидій чи пільг. Про це повідомляє прес-служба ПФУ.

Це стосується тих, хто мешкає на тимчасово окупованих територіях або в зонах активних бойових дій, а також отримує житлово-комунальні субсидії чи пільги. Необхідність у зверненні пов'язана з можливими перервами у виплаті допомоги у разі невиконання цієї вимоги.

Пенсійний фонд України (ПФУ) нагадує необхідність звернення для продовження отримання житлових субсидій або пільг. Громадянам потрібно подати заяву особисто, поштою чи через онлайн-платформу до вказаного терміну.

Хто має звернутися за продовженням субсидії чи пільги? Це ті, хто:

  • отримує житлово-комунальні субсидії чи пільги;
    був одержувачем субсидії чи пільги на момент початку повномасштабної
  • агресії російської федерації 24 лютого 2022;
    проживає на тимчасово окупованих територіях чи зонах активних бойових дій;
  • з моменту початку повномасштабної агресії не звертався за перепризначенням субсидії чи пільги до органів соціального захисту населення чи Пенсійного фонду України.

Для продовження отримання житлової субсидії чи пільги до 1 липня 2024 року необхідно подати заяву та відповідні документи. Це можна зробити кількома способами:

  • Особисто: через сервісні центри Пенсійного фонду України, уповноважені посадові особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідних територіальних громад або центри надання адміністративних послуг (ЦПАУ).
  • Поштою: на адресу органу Пенсійного фонду України.
  • Онлайн: через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток "Пенсійний фонд" або через портал Дія.

Відповідно до постанови Уряду від 8 травня 2024 року №521, громадяни, які проживають у 2022 році на тимчасово окупованих територіях або територіях активних бойових дій, де структурні підрозділи не мали можливості здійснювати свої повноваження, повинні звернутися до органів ПФУ із заявами про призначення житлової субсидії до 1 липня 2024 року.

Це стосується тих, кому пільги та житлові субсидії виплачувались згідно з постановою Кабінету міністрів України від 7 березня 2022 року №215 "Про особливості нарахування та виплати грошової допомоги, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану".

Раніше ми писали про те, що в країні зросли тарифи на електроенергію та воду.

Також ми повідомляли, як оформити субсидію на комуналку за 10 хвилин.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою