Впевненість у собі — це ключовий крок до успіху у всіх сферах життя: особистого, професійного чи підприємницького. Розвиток цієї якості може суттєво вплинути на ваш успіх. Ось кілька звичок, які допоможуть вам почуватися впевненіше, пише "Почни щось!".

Впевненість у собі — ознака успішної людини, яка може суттєво допомогти у будь-яких починаннях. Важливо знати, на що звернути увагу, щоб розвинути цю якість.

Слідкуйте за поставою

Першим кроком до впевненості є правильна постава. Навчіться займати свій простір, розправляти плечі, вирівнювати спину та відчувати опору у стопах. Це може здатися складним спочатку, але згодом стане звичкою та другою натурою. Людина з гарною поставою виглядає більш авторитетною та успішною, насамперед у власних очах.

Сумнівайтесь у самокритиці

Негативні думки про себе можуть здаватися правдивими, але важливо навчитися зупиняти їх, перш ніж вони заповнять вашу свідомість. Пам'ятайте, що думки – це не факти, і вони можуть бути хибними.

Визначте особисті межі

Особисті кордони бувають соціальними, емоційними та фізичними. Дайте відповідь на запитання: на які теми вам неприємно говорити, що вас не влаштовує у спілкуванні з людьми і так далі.

Згадайте ситуації, коли ви почувалися некомфортно під час розмови. Ваші емоції будуть найкращим індикатором порушення меж.

Познайомтеся із собою

Хорошим початком може стати заповнення простої анкети. Дайте відповідь чесно і ретельно на запитання: що вам подобається чи не подобається, які у вас плани та цілі на рік, які у вас джерела натхнення та мрії. Головне — не бійтеся прагнути їхнього досягнення.

Раніше психологи назвали 8 ознак, що чоловік хоче кинути вас.

Також ми повідомляли основні засади здорових стосунків у парі.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою