В Україні можна заробляти хороші гроші, не маючи вищої освіти, особливо володіючи робітничою професією. У Києві роботодавці пропонують таким фахівцям заробітну плату від 30 до 50 тис. грн. Про це пише OBOZ.UА.

Наприклад, тонувальники можуть розраховувати на середню зарплату 50 тис. грн, хоча роботодавці вимагають хоча б рік досвіду роботи, згідно з даними великого кадрового порталу.

Поклейникам пропонують у середньому 40 тис. грн, а автослюсарям – 39 тис. грн.

Представники кількох робітничих професій у Києві можуть заробляти в середньому від 30 до 35 тис. грн. Серед них:

  • полірувальники – 35 тис. грн;
  • монтажники вентиляції – 34 тис. грн;
  • екскаваторники та висотники – 32,5 тис. грн;
  • теплотехніки, оббивачі та збирачі меблів - 30 тис. грн.

Кому у Києві готові платити найбільше

У Києві зарплати варіюються від 8,3 до 70 тис. грн. Найбільше готові платити саперам та операторам БПЛА – у середньому 70 тис. грн.

Найнижчі зарплати пропонують вахтерам – у середньому 8,3 тис. грн.

За роботу вдома в Україні готові платити до 30 тис.

Віддалена робота стає все більш популярною в Україні. Деякі роботодавці готові сплачувати своїм співробітникам до 30 тис. грн.

На популярному сайті пошуку роботи можна знайти вакансію репетитора англійської мови із зарплатою від 15 до 30 тис. грн. Робота передбачає зайнятість від 10 години на тиждень, але для зарплати 25 тис. грн і вище необхідно працювати по 8 годин на день, 5 днів на тиждень, проводячи заняття якісно.

Турагентство шукає менеджера з роботи з туристичними агентами, із зарплатою від 30 до 35 тис. грн. До обов'язків входить підтвердження заявок від турагентів, консультації щодо продуктів та сайту компанії та інші завдання.

Тим часом експерти вважають, що найближчим часом в Україні лише в одній сфері — будівництві — наймуть частіше на роботу, ніж звільняти. В решті сфер звільнення переважатимуть над найманням нових співробітників.

Однак у більшості галузей ці зміни торкнуться лише небагатьох компаній, оскільки більшість організацій не планують змінювати чисельність своїх працівників.

Раніше ми писали, що в Україні збільшилися соціальні виплати на дітей.

Також ми повідомляли, що в Україні хочуть збільшити держдопомогу при народженні дитини.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою