Гороскоп для другої половини травня передбачає, що деякі представники зодіакальних знаків відродять стосунки з людьми з минулого. Це можливо як відновлення любовних зв'язків, і возз'єднання з близькими друзями. Про це йдеться у прогнозі Collective World.

Рак

Перший крок до виправлення зруйнованих стосунків для вас – це визнання, що вас зачепили. У вашому прагненні уникати драми ви часто пригнічували свої почуття та думки, що тільки посилювало ситуацію. Ви, напевно, думали, що таким чином уникаєте конфліктів, але насправді створювали внутрішню напруженість.

Незалежно від того, що ви спробуєте зробити, щоб укласти світ, важливо пам'ятати, що ваш власний добробут має першорядне значення. Залишайтеся вірними собі та враховуйте свої власні почуття. Це допоможе вам підійти до переговорів зі зрілістю. Ваш партнер, бачачи ваше щире прагнення покращити стосунки, ймовірно, запропонує свої ідеї з цього приводу.

Скорпіон

Ви готові зробити те, що здавалося неприпустимим - дати другий шанс тим, хто для вас важливий. Зазвичай ви рішучі і не повертаєтеся до колишнього, але цього разу по-іншому. Ви усвідомили, що ми помиляємося, і відмовилися від подвійних стандартів. Прийняття помилок інших – це єдиний спосіб зберегти стосунки на довгостроковій основі.

Те, що хтось вас розчарував, не означає, що він не заслуговує на прощення. Коли ви виявляєте співчуття і готові пробачити, це часто надихає інших зробити те саме.

Водолій

Вам може знадобитися допомога професіонала, щоб відновити стосунки. Немає нічого соромного в тому, щоб звернутися по допомогу, яка може принести справжнє зцілення обом сторонам. Це може бути психолог, консультант чи близький друг.

Іноді конфлікти вимагають більше, ніж ми можемо впоратися самі. Іноді нам потрібна допомога, щоб зібрати шматочки воєдино. Спільне розв'язання проблеми за допомогою третьої сторони може стати досвідом зростання та розуміння для обох сторін, показавши, що обидві сторони прагнуть примирення. Деколи ми просто потребуємо підтвердження того, що є той, хто готовий боротися за наші стосунки.

Риби

Ви готові простягнути руку допомоги тим, з ким нещодавно були розбіжності. Пройшло достатньо часу, щоб забути образи та почати з чистого аркуша. Тепер ви готові прийняти можливість прощення та рухатися далі. Іноді просте бажання повернутись до колишнього може переламати ситуацію. Показавши, що ви цінуєте один одного, ви можете повернутися до ідеї, що разом ви сильніші.

Також астрологи назвали три знаки Зодіаку, для яких настане дуже складний період: буде проблема проблеми.

Ще астрологи називали чотири знаки, які стануть багатими у 2024 році.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою