Існує безліч кімнатних рослин, але не всі вони здатні очищати повітря та приносити користь для здоров'я. Однак є одна рослина, яка не лише невибаглива, а й красива, і корисна, пише "РБК-Україна".

Яку рослину вибрати для чистого повітря вдома?

Справжнім "рятівником" є популярна рослина, яку часто недооцінюють. Це спатифілум, також відомий як "Жіноче щастя". Ця квітка ідеально підходить для очищення повітря у квартирах та будинках.

За словами співзасновника платформи дизайну інтер'єру Даніеля Уфланда, спатіфіллум не лише створює позитивну атмосферу та виступає в ролі "фільтра" для повітря, але й прикрашає будинок.

"Приголомшливі білі квіти не лише додають елегантності будь-якій кімнаті, а й покращують якість повітря у приміщенні", - зазначив експерт.

"Його каскадне листя ефективно видаляє шкідливі токсини, такі як формальдегід та окис вуглецю, забезпечуючи більш здорове середовище", - додав він.

Основні правила догляду за спатіфілумом

Щоб спатифілум радував вас своєю красою та здоров'ям, дотримуйтесь кількох важливих правил догляду:

Полив. Спатифілум любить чисту і пом'якшену воду, переважно талу або дощову. Не заливайте рослину, оскільки коріння може швидко загнити. Поливайте, коли верхній шар ґрунту висохне.

Підживлення. Удобрюйте спатифілум двічі на місяць на початку його зростання, а потім час від часу додавайте мінеральні суміші.

Мікроклімат. У жарку пору року зволожуйте листя теплою водою. Взимку обприскуйте рослину тричі на тиждень. Уникайте протягів і не ставте вазон біля відкритих вікон.

Розташування. Розмістіть рослину в місці, де вона не буде в темряві, але й не під прямим сонячним промінням, щоб уникнути опіків.

До цього ми називали 5 рослин у саду, які можуть завдати шкоди здоров'ю.

Ще експерти розповіли, доки можна садити овочі навесні.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою