Ракові захворювання виявляються різними симптомами, деякі з яких можуть бути неочевидними застережливими ознаками. Про це пише Arguments.

Лікарі стверджують, що регулярні медичні огляди можуть значно підвищити можливість виявлення захворювання на ранніх стадіях.

Симптоми раку часто не викликають тривоги. Тому багато хворих на рак не звертають на них уваги.

Постійний кашель

Хоча зазвичай кашель пов'язують із застудою, постійний кашель вимагає додаткового обстеження на предмет раку легень, пояснює Тереза ​​Бартолом'ю з Центру профілактики раку.

Стійка печія

Хоча печія може бути викликана різними причинами, постійна печія може вказувати на рак горла або гортані.

Свербляча шкіра

Родимки часто недооцінюються, хоча можуть перетворитися на злоякісну меланому рак шкіри. Поява стійкої сверблячки або печіння в районі родимки слід обстежити у дерматолога.

Кров у стільці

Кров у стільці може мати різні причини, але її поява вимагає візиту до проктолога для виключення раку товстої кишки.

Збільшення лімфатичних вузлів

Постійно збільшені безболісні лімфатичні вузли можуть свідчити про рак лімфатичних вузлів.

Більшість видів раку успішно лікуються, особливо при ранній діагностиці. Проте існують агресивні форми раку, котрим раннє виявлення дуже важливо.

Чим небезпечний рак?

Рак небезпечний через його здатність атакувати органи та тканини в організмі людини. Він може поширюватися через кровоносну та лімфатичну системи, вражаючи різні органи та тканини.

Щобільше, рак має здатність до метастазування, що означає, що він може поширюватися на інші частини тіла, навіть якщо вихідну пухлину видалено. Це робить рак особливо небезпечним, оскільки він може спричинити серйозні ускладнення та загрожувати життю пацієнта. Крім того, рак часто виявляється на пізніх стадіях, коли лікування складніше і менш ефективно.

Також ми писали про найкорисніший продукт для всіх жінок: прибирає целюліт та допомагає спалювати жир.

Також Сlutch розповідав, які продукти вибирати для сніданку: убережуть від інфаркту та інсульту.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою