Частота фарбування волосся залежить від безлічі факторів, які слід враховувати, щоб не пошкодити його якість, передає "ТСН".

Фарбування допомагає підтримувати яскравість і привабливість волосся, але важливо дотримуватися певних інтервалів між процедурами і враховувати тип використовуваної фарби - чи то аміачна фарба, тонік чи хна.

Як часто можна фарбувати волосся?

Відрослі світлі коріння можуть виглядати як залисини, а темне коріння – неохайно. Оптимальна довжина відрослих коренів для фарбування – півтора-два сантиметри, щоб пігмент лягав рівно і без різких переходів.

Зазвичай ефект від фарбування зберігається близько півтора місяця – потім колір поступово вимивається, а коріння відростає, і процедуру необхідно повторити. Однак частота фарбування може змінюватись залежно від типу фарби.

Для тонкого та пошкодженого волосся найбільш безпечним варіантом є тонування. Воно підтримує колір на один тон темніше, додаючи яскравості та глибини. Пігменти при тонуванні залишаються на поверхні волосся та швидко змиваються, тому процедуру можна повторювати кожні два тижні.

Якщо ви фарбуєте волосся тон у тон, то фарба лягає щільніше і не змивається, а коріння відростає через місяць-півтора. У такому разі оновлювати колір варто не частіше, ніж раз на 3-6 місяців, а коріння можна підфарбовувати раз на 1-2 місяці.

Найагресивніше фарбування – це блондування. Відростаюче коріння сильно виділяється, тому його потрібно підфарбовувати майже кожен місяць, що може негативно позначитися на здоров'ї волосся. Фарбувати всю довжину волосся блондом рекомендується не частіше ніж раз на 3-6 місяців, а коріння - раз на місяць.

Сивину рекомендується зафарбовувати раз на місяць-півтора.

Раніше ми писали про те, як перетворити вії за допомогою простої палички.

Також ми повідомляли, як правильно підібрати рум'яна – поради косметолога.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою