Секрет успішної стилізації полягає в тому, щоб розуміти, які вбрання та кольори найкраще підходять для вашого типу фігури. Особливо важливо знати, які кольори наголошують на красі блондинок, роблячи їх образи свіжими та цікавими, пише Fashion 24.

Дівчата зі світлим волоссям можуть сміливо експериментувати з різноманітними квітами у повсякденному одязі, завдяки їх світлому волоссю.

Червоний

Якщо у вас світле волосся або золотистий/пшеничний відтінок, червоний одяг буде чудовим вибором. Червоний не тільки чудово поєднується з вашою зовнішністю, а і є модним кольором у 2024 році.

Крім класичного червоного, зверніть увагу на гранатові або бордові відтінки, які ідеально підійдуть світловолосим дівчатам.

Рожевий

Хоча тренд на barbiecore дещо згас, рожевий залишається актуальним. Блондинки люблять цей колір у своєму гардеробі, і не дивно, адже він їм дуже личить. Черпайте натхнення з образів знаменитої блондинки Марго Роббі.

Білий

Білі та відтінки слонової кістки чудово підходять дівчатам зі світлим волоссям. У білому вбранні ви завжди виглядатимете ефектно та елегантно.

Сірий

Цей колір підходить всім блондинкам. Одяг сірого кольору надасть вашому образу жіночності та легкості. Спробуйте створити монохромний образ, який дуже популярний цього сезону.

Чорний

Чорний колір універсальний та підходить всім, але особливо добре виглядає на блондинках. Темний одяг створює вигідний контраст з білим волоссям.

Блакитний

Блондинки можуть сміливо включати блакитний до свого гардероба. Поєднуйте його з білим для створення вишуканого та стильного образу.

Коричневий

Відтінки, особливо гірчичні, відмінно підкреслюють красу блондинок. Вони підходять у будь-якому варіанті, додаючи тепла та глибини вашому образу.

Однак, є кольори, яких блондинкам варто уникати. Стилісти рекомендують відмовитись від нюдових тонів, які зливаються з кольором волосся. Також краще уникати оранжевого кольору і неонових відтінків, що кричать.

Також ми повідомляли, які 5 речей обов'язково має бути у гардеробі жінок.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою