Стало відомо, що померла російська актриса Анастасія Заворотнюк. Глядачам вона запам'яталася завдяки ролі няні дітей багатого московського продюсера Вікі Прутковської у ситкомі телеканалу СТС "Моя прекрасна няня". Серіал став культовим, а репліки Вікі з Маріуполя, що розмовляє з характерним українським акцентом, перетворилися на популярні мети. Про це пише портал Стіна .

На момент смерті жінці було лише 53 роки.

Акторка захворіла у віці 47 років і з того часу на публіці не з'являлася. У 2020 році Анастасії Заворотнюк поставили діагноз – гліобластома (найагресивніша форма пухлини мозку). За здоров'я актриси довгі роки боролися лікарі не лише з Росії, а й з інших країн.

Як повідомляли російські ЗМІ, зірці стало гірше два тижні тому і вона впала в кому.

Трагічна новина з'явилася на офіційній сторінці Заворотнюка в Instagram.

"Сьогодні вночі після тривалої та тяжкої хвороби пішла з життя наша Настя. Ми дякуємо кожному з вас, хто щиро бажав добра, молився за здоров'я та вірив. Настя завжди відчувала і дуже цінувала вашу підтримку", — сказано в повідомленні.

Старша дочка російської актриси Анастасії Заворотнюк, Ганна, підтвердила смерть матері, написавши зворушливий пост у своєму блозі. Вона уточнила, що про смерть матері їй повідомили уночі 29 травня.

"Вчора вночі нам зателефонували і сказали, що тебе більше немає. Мам, ти найкраще що в мене було. Я дуже пишаюся, тим що я твоя дочка. Я завжди любитиму і пам'ятатиму тебе такою щасливою, люблячою і неймовірною, такою як у цей дощовий день", – написала Ганна.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року дочка Заворотнюк Ганна говорила, що її мати хворіє дуже сильно, а на цю тему їй навіть через п'ять років після встановлення діагнозу неймовірно важко обговорювати.

Про місце прощання пообіцяли повідомити додатково.

Анастасія Заворотнюк була тричі заміжня. Шлюб із першим чоловіком, німецьким бізнесменом, тривав близько року. Із другим чоловіком Дмитром Стрюковим вона прожила кілька років у Лос-Анджелесі, де вони разом відкрили агентство елітної нерухомості.

У шлюбі з Дмитром Стрюковим вона народила двох дітей – Анну та Майкла. З 22 вересня 2008 року одружена з фігуристом Петром Чернишовим. У жовтні 2018 року у подружжя народилася дочка Міла.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою