Відомий ведучий не лише веде танцювальні шоу та пісенні конкурси, а й справжні артхаузні кінопроекти. Так, він зʼявився на Youtube-каналі майбутнього комендійного караоке-фільму "Похорони Путіна", де розповів, що ж такого особливого вкрав російський народ.

Так, Юрій розповів, що росіяни, які століттями крадуть коштовності, які приналежать іншим народам, вкрали ще й рецепт горілки. Насправді, її вигадав ніякий не Менделєєв, а польський народ, про що і розповів Юрій.

"Мало хто знає, але горілку вигадали не росіяни. Вони її вкрали, як і багато іншого. Насправді ж справжня горілка - це польський винахід. У польських літописаннях слово "wódka", як алкогольний напій, з'являється у 1534 році. А у росіян це слово з'являється через 150 років. Після того, як козаки з поляками брали Москву. Все, що вигадали московити самі - це топиться у дерев'яних туалетах", - розповів Горбунов.

У іншому відео Юрій Горбунов розповів, що так само росіяни вкрали і свій національний інструмент - балалайку. Насправді цей музмичний інтсрумент вигадали тюркський народ, який раніше був розселений на Північному Кавказі.

"Ви думаєте, що балалайку придумали московити? Ви глибоко помиляєтесь. Вони її вкрали у тюркських народів коли Москва була улусом Золотої орди, був надзвичайно популярний музичний інструмент "домбра". Самим її виготовляти виявилось надзвичайно складно, тому росіяни як завжди все спростили. Таким чином з’явилась "балалайка", а взагалі слово "балала" походить з татарської мови і означає молодий співак. Тому це спрощена, обрізана версія домбри. Все, що придумали московити самі - це їсти бліни з лопати", - глузуючи розповів Юрій Горбунов.

У новому караоке-фільмі "Похорони Путіна" знімались найвідоміші зірки України - "краш" усіх жінок Олексій Арестович, Світлана Тарабарова, Юрій Горбунов та інші. На офіційній Інстаграм-сторінці фільму було презентовано короткий уривок фільму, де зірки співають пісню про смерть російського диктатора.

Останні новини України та світу з першоджерела - Clutch.net.ua

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою