Красиве місто Буча, яким захоплювався відомий український інженер Патон та акторка Марія Зановецька, сміливо стояло до останнього, до визволення. Більш, ніж 2,5 тисячі будівель зруйновано, але сила відбудовувати у славного українського народу не закінчиться ніколи.

Це місто раніше було спокійним, тихим, затишним. Славилось своєю зеленню та зручним розташуванням усіх речей першої необхідності. Буча - це невелике містечко у передмісті Києва, що є важливим транспортним вузлом, яке зʼєднує Київ з іншими містами області.

Іноді здається, що Буча все ж є частиною спального району столиці, адже відрізняється від звичайних провінційних міст своєю розвиненістю інфраструктури та розвагами.

Наприклад, у Бучі є декілька парків, де можна прогулятись з родиною. Найбільшим парком Бучі є Бучанський міський парк, де навіть проводились кінні прогулянки. Там є особливий старезний дуб, якого обожнюють обіймати відвідувачі. Кажуть, що це на щастя.

У місті є декілька спортивних об'єктів, такі як стадіон і басейн. До Дня Незалежності у 2021 році відкрили багатофункціональний спортивний комплекс «Академія спорту», де можна займатись баскетболом, футболом, волейболом, боксом та будь-якими іншими видами спорту.

Назву місту дала однойменна місцева річка Буча. Раніше вона бул дуже бурхливою та неспокійною, ніби піднімала "бучу". Тоді місцеві жителі називали так річку, яка навесні піднімалася вище звичайного рівня після танення льоду. Тому назва міста походить від річки, яка протякає у тій місцевості.

У Бучі знаходиться музей-галерея сучасного мистецва, де можна дивовижні картини та скульптури українських майстрів.

Місто Буча було чудовим містом для спокійного, мирного життя з родиною, поки до нього не увйшли вороги. Але ми віримо, що незабаром з допомогою завзятих громадян та європейських партнерів, ми відновимо красу та комфорт у цьому маленькому раю на території Київської області.

Останні новини України та світу з першоджерела - Clutch.net.ua

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою