Турецький серіал, який заполонив серця глядіачів з різних куточків світу, вийшов на екрани майже 12 років тому. З цього часу багато акторів сильно змінились. Хтось постарішав, а хтось навпаки став дорослим. Красуня Пелін, яка грає доньку султана Міхрімах, теж неабияк подорослішала.

Пелін Карахан стала відомою не лише на всю Туреччину, а й на весь світ завдяки славнозвісній ролі у "Великому столітті". Під час завершення зйомок останнього сезону серіалу у 2014 році, жінці було 30 років, що було вже цілком помітно.

Але з народженням двох дітей та швидким заміжжям жінка кардинально змінила свій стиль життя, і, відповідно, зовнішній вигляд. Через рік після першого показу останнього сезону "Величного століття" вона відразу взялась за новий кінопроект під назвою "Досить".

Але зараз жінка більше зосержена на сімейному житті та дітях, хоча й бере участь у театральних постановках. За змінами її зовнішності вже важко встежити, адже колір волосся актриса регулярно змінює раз на декілька місяців.

Неозброєним оком помітно, що Пелін Карахан добре попрацювала над своєю зовнішністю. Помітно, що жінка зробила корекцію форми губ за допомогою філерів, поставила тонкі накладки на передню частину зубів, тобто вініри, та, ймовірно, вколола ботокс проти зморшок у міжбровну частину.

Також актриса поділилась своєю укладкою стильною волосся на бігуді. Стиліст показує як правильно її виконати і який виходить результат такої майстерної роботи стиліста-перукаря.

Красуня насолоджується життям та активно займається спортом. Пелін має чудову фігуру, якій більшість може лише позаздрити.

Раніше ми писали найкрасивіші історичні місця, де знімали «Величне століття», де дійсно варто побувати у своєму житті.

Дивіться відео на тему:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою