30-річна Олександра Зарицька, яка є солісткою гурту KAZKA, ніколи не афішувала своє особисте життя, проте нещодавно співачка несподівано зізналася, що нарешті зустріла своє кохання і живе з музикантом та motion-дизайнером українського гурту Hawx Павлом Тараненком. Трохи пізніше у програмі «ЖВЛ» на каналі "1+1" Україна" Олександра докладно розповіла, про свої стосунки і анонсувала весілля, а днями артистка вперше показала свою маму та бабусю, а також усіх жінок, якими вона зараз надихається.

Так, у мікроблозі Олександри з'явилася серія фотографій, серед яких знімки із мамою. У кадрі мама Заріцької позує у стильній чорній сукні та кедах.

Олександра Зарицька показала свою маму

Також у добірці Олександра показала знімки з бабусею, сестрами, подругами та іншими жінками, якими вона надихається.

«Все життя навколо мене – класні жінки. Сильні, сміливі, цілеспрямовані, креативні. Вони надихають мене, і я рівняюся на них 💔 Спочатку — мама та бабуся, потім сестри, подруги, а сьогодні ще й незвичайні дівчата-артистки, виконавиці, художниці, з якими я щаслива дружити та працювати поруч. Ними я надихаюсь і з них беру приклад... Не дарма один із моїх улюблених треків KAZKA "Пісня Сміливих Дівчат"", - зізналася солістка гурту "KAZKA" Олександра Зарицька.

У Мережі відразу відреагували. Багато шанувальників Сашка відзначили настільки добре виглядають її мама та бабуся.

"Ваша бабуся, то легенда)) обожнюю", "Які ж ви гарненькі, просто слів немає. А бабуся така милашка", "Бабулечка просто душка, а мама то якась красуня", - писали в коментарях.

Зазначимо, що у листопаді 2020 року Олександра вже публікувала фото із мамою. Тоді у коментарях фанати зауважили, що артистка дуже схожа на свою маму.

Олександра Зарицька з мамою

Нагадаємо, що солістка гурту Kazka Олександра Зарицька перестала приховувати своє щастя у жовтні 2022 року.

Дивись відео на тему:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою